Velitelský den okrsku SDH Mladý Smolivec

V sobotu 2. dubna 2011 se konal Velitelský den okrsku SDH Mladý Smolivec. Zúčastnili se ho zástupci sborů dobrovolných hasičů z Mladého Smolivce, Budislavic, Starého Smolivce, Radošic a Dožic. Pozvání také přijal pan Sýkora – místostarosta OSH PJ a pan Suda z Kasejovic, kteří pracují také jako dobrovolní hasiči.

Na programu dne byla dálková doprava vody na Beranův pahorek v Radošicích, což byla vzdálenost několika kilometrů.

Po úspěšném uhašení simulovaného ohně potom zástupci sboru hasičů z Dožic předvedli ostatním plovoucí čerpadlo na Smoliveckém potoce v Mladém Smolivci.

Den se vydařil, účast byla velká a určitě si zástupci všech zúčastněných hasičských sborů odnesli spoustu nových informací a získali nové zkušenosti.